Kalendář akcí

Únor 2024


  • čt 01.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 4. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha H – EA Hotels – ŠK Mlejn B
  • čt 01.02.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Max Euwe
  • čt 01.02.2024 18:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 4. kolo: USK Praha A – ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG
  • ne 04.02.2024 – Říčany – 1. liga západ – 7. kolo – KŠ Říčany 1925 – ŠK Dopravní podnik Praha – EA Hotels
  • po 05.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 5. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG – Sokol Vršovice C
  • po 05.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 5. kolo: GROP F – ŠK Dopravní podnik Praha I – DDM
  • út 06.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 5. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS – TJ Bohemians E
  • st 07.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 5. kolo: ŠK Sokol Vyšehrad G – ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS
  • čt 08.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 5. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels – ŠK Mlejn A
  • čt 08.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 5. kolo: Újezd nad Lesy B – ŠK Dopravní podnik Praha H – EA Hotels
  • čt 08.02.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Michail Mojsejevič Botvinnik
  • so 10.02.2024 – Praha – Extraliga ČR – 7. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – ŠS Vávra & Černoušek Unichess Praha (doma)
  • ne 11.02.2024 – Praha – Extraliga ČR – 8. kolo – ŠK INGEM Líně – ŠK Dopravní podnik Praha (doma)
  • ne 11.02.2024 – Tachov – 2. liga skupina A – 8. kolo – ŠK Tachov – ŠK Dopravní podnik Praha C – VŠFS
  • po 12.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 6. kolo: TJ Bohemians F – ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG
  • po 12.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 6. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha I – DDM – Sokol Vršovice D
  • po 12.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 6. kolo: Dukla D – ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS
  • út 13.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 6. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS – ŠK Viktoria Žižkov C
  • út 13.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 6. kolo: Dukla G – ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels
  • čt 15.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 6. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha H – EA Hotels – ŠK Viktoria Žižkov D
  • čt 15.02.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Vasilij Vasiljevič Smyslov
  • so 17.02.2024 – Praha – 89. PORG Open – otevřený turnaj mládeže do 20 let v rapid šachu se zápočtem na ELO FIDE Rapid a ELO ČR
  • ne 18.02.2024 – Praha – 1. liga západ – 8. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – EA Hotels – SK OAZA Praha
  • po 19.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 7. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG – SK Rapid Praha A
  • út 20.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 7. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS – TJ Pankrác D
  • čt 22.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 7. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels – CZECH INN CHESS
  • čt 22.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 7. kolo: DDM Praha 6 C – ŠK Dopravní podnik Praha I – DDM
  • čt 22.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 7. kolo: Unichess F – ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS
  • pá 23.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 7. kolo: Sokol Vršovice E – ŠK Dopravní podnik Praha H – EA Hotels
  • so 24.02.2024 – Praha – OAZA Akrop Open – otevřený turnaj mládeže do 14 let v rapid šachu se zápočtem na ELO ČR Rapid
  • ne 25.02.2024 – Praha – 2. liga skupina A – 9. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – VŠFS – ŠO TJ Dukla Praha
  • po 26.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 8. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha I – DDM – LR Expres
  • út 27.02.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 8. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS – USK Praha B
  • út 27.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 8. kolo: Sportovní klub Kbely A – ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS
  • út 27.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 8. kolo: Šachový klub Praha 4 A – ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG
  • 28.02.2024 – 07.03.2024 – Praha – Don Giovanni – mezinárodní šachový festival se zápočtem na FIDE
  • st 28.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 8. kolo: ŠK Smíchov B – ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels
  • čt 29.02.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 8. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha H – EA Hotels – TJ Bohemians G
  • čt 29.02.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Michail Tal

 

Březen 2024


  • so 02.03.2024 – ne 03.03.2024 – Praha – Přebor Prahy mládeže od 10 do 20 let – kvalifikace
  • ne 03.03.2024 – Praha – 1. liga západ – 9. kolo – SK OAZA Praha B – ŠK Dopravní podnik Praha – EA Hotels
  • po 04.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 9. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG – Sokol Nebušice
  • po 04.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 9. kolo: TJ Kobylisy D – ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS
  • út 05.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 9. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS – ŠK Mahrla A
  • st 06.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 9. kolo: ŠK Sokol Vyšehrad I – ŠK Dopravní podnik Praha I – DDM
  • čt 07.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 9. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels – TJ Kobylisy F
  • 09.03.2024 – 16.03.2024 – Mistrovství ČR mládeže od 10 do 16 let
  • po 11.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 10. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG – ŠK Loko Praha C
  • út 12.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 10. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS – ŠO Praga Praha B
  • út 12.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 10. kolo: ŠO Praga Praha C – ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels
  • st 13.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 10. kolo: ŠK Loko Praha A – ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS
  • so 16.03.2024 – Praha – 90. PORG Open – otevřený turnaj mládeže do 20 let v rapid šachu se zápočtem na ELO FIDE Rapid a ELO ČR
  • ne 17.03.2024 – Plzeň – 2. liga skupina A – 10. kolo – ŠK 64 Plzeň – ŠK Dopravní podnik Praha C – VŠFS
  • út 19.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 9. kolo: TJ Kobylisy E – ŠK Dopravní podnik Praha H – EA Hotels
  • so 23.03.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mladších žáků
  • ne 24.03.2024 – Praha – 1. liga západ – 10. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – EA Hotels – TJ Neratovice
  • po 25.03.2024 – Praha – Přebor škol 1. a 2. stupně – finále
  • po 25.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 11. kolo: ŠK Sokol Vyšehrad H – ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG
  • po 25.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 11. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha I – DDM – Sportovní klub Kbely B
  • po 25.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 11. kolo: Šachový klub Bohnice B – ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS
  • út 26.03.2024 – Praha – Přebor Prahy středních škol
  • út 26.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 11. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS – Unichess E
  • čt 28.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 11. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels – Šachový klub Bohnice C

 

Duben 2024


  • pá 05.04.2024 – Extraliga ČR – 9. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – 1. Novoborský ŠK (závěrečné 3 kolo společně na 1 místě)
  • so 06.04.2024 – Extraliga ČR – 10. kolo – Sigil Fund Pardubice – ŠK Dopravní podnik Praha (závěrečné 3 kolo společně na 1 místě)
  • ne 07.04.2024 – Extraliga ČR – 11. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – Moravská Slavia Brno (závěrečné 3 kolo společně na 1 místě)
  • ne 07.04.2024 – Praha – 2. liga skupina A – 11. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – VŠFS – QCC České Budějovice
  • so 13.04.2024 – Praha – Přebor Prahy mládeže od 10 do 14 let v rapid šachu
  • ne 14.04.2024 – Praha – 1. liga západ – 11. kolo – TJ Pankrác Praha – ŠK Dopravní podnik Praha – EA Hotels
  • so 20.04.2024 – Klatovy – 1. liga mládeže B – 8. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – Sokol Domažlice (venku)
  • so 20.04.2024 – Klatovy – 1. liga mládeže B – 9. kolo – ŠK Líně – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG (venku)
  • so 20.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 5. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha B – PORG
  • so 20.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 5. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – PORG
  • so 20.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 6. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha B – PORG
  • so 20.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 6. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – PORG
  • ne 21.04.2024 – Klatovy – 1. liga mládeže B – 10. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – ŠK Sokol Klatovy (venku)
  • ne 21.04.2024 – Klatovy – 1. liga mládeže B – 11. kolo – Chess club Písek – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG (venku)
  • ne 21.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 7. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha B – PORG
  • ne 21.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 7. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – PORG
  • so 27.04.2024 – Praha – 91. PORG Open – otevřený turnaj mládeže do 20 let v rapid šachu se zápočtem na ELO FIDE Rapid a ELO ČR Rapid

 

Květen 2024


  • so 11.05.2024 – Praha – OAZA Akrop Open – otevřený turnaj mládeže do 14 let v rapid šachu se zápočtem na ELO ČR Rapid
  • so 18.05.2024 – ne 19.05.2024 – Praha – Přebor Prahy mládeže od 10 do 20 let – finále
  • so 18.05.2024 – Praha – 92. PORG Open – otevřený turnaj mládeže do 20 let v rapid šachu se zápočtem na ELO FIDE Rapid a ELO ČR Rapid

 

Červen 2024


  • so 01.06.2024 – ne 02.06.2024 – Mistrovství ČR družstev starších žáků
  • pá 14.06.2024 – ne 16.06.2024 – Mistrovství ČR družstev mladších žáků