Kalendář akcí
Březen 2024
- pá 01.03.2024 – Praha – otevřený turnaj v Baskickém šachu
- pá 01.03.2024 – so 02.03.2024 – Praha – K CERO INVEST REAL ESTATE & FINANCIAL RAPID – otevřený turnaj v rapid šachu
- so 02.03.2024 – Dobrovice – 18. Dobrovický rapid – otevřený turnaj v rapid šachu se zápočetem na ELO FIDE a ELO ČR Rapid, součást Grand Prix ČR v rapid šachu
- so 02.03.2024 – Praha – otevřený turnaj v rapid šachu
- so 02.03.2024 – ne 03.03.2024 – Praha – Přebor Prahy mládeže od 10 do 20 let – kvalifikace
- ne 03.03.2024 – Praha – 1. liga západ – 9. kolo – SK OAZA Praha B – ŠK Dopravní podnik Praha – EA Hotels
- po 04.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 9. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG – Sokol Nebušice
- po 04.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 9. kolo: TJ Kobylisy D – ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS
- út 05.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 9. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS – ŠK Mahrla A
- st 06.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 9. kolo: ŠK Sokol Vyšehrad I – ŠK Dopravní podnik Praha I – DDM
- čt 07.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 9. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels – TJ Kobylisy F
- čt 07.03.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Tigran Petrosjan
- 09.03.2024 – 16.03.2024 – Kouty nad Desnou – Mistrovství ČR mládeže od 10 do 16 let
- po 11.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 10. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG – ŠK Loko Praha C
- út 12.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 10. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS – ŠO Praga Praha B
- út 12.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 10. kolo: ŠO Praga Praha C – ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels
- st 13.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 10. kolo: ŠK Loko Praha A – ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS
- čt 14.03.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Boris Spasskij
- ne 17.03.2024 – Praha – 90. PORG Open – otevřený turnaj mládeže do 20 let v rapid šachu se zápočtem na ELO FIDE Rapid a ELO ČR
- ne 17.03.2024 – Plzeň – 2. liga skupina A – 10. kolo – ŠK 64 Plzeň – ŠK Dopravní podnik Praha C – VŠFS
- út 19.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 9. kolo: TJ Kobylisy E – ŠK Dopravní podnik Praha H – EA Hotels
- čt 21.03.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Robert James Fischer
- so 23.03.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mladších žáků
- ne 24.03.2024 – Praha – 1. liga západ – 10. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – EA Hotels – TJ Neratovice
- po 25.03.2024 – Praha – Přebor škol 1. a 2. stupně – finále
- po 25.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 11. kolo: ŠK Sokol Vyšehrad H – ŠK Dopravní podnik Praha E – PORG
- po 25.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 11. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha I – DDM – Sportovní klub Kbely B
- po 25.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 2. třída – 11. kolo: Šachový klub Bohnice B – ŠK Dopravní podnik Praha F – VŠFS
- út 26.03.2024 – Praha – Přebor Prahy středních škol
- út 26.03.2024 17:30 – Praha – Přebor Prahy družstev – 1. třída – 11. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha D – VŠFS – Unichess E
- čt 28.03.2024 18:00 – Praha – Přebor Prahy družstev – 3. třída – 11. kolo: ŠK Dopravní podnik Praha G – EA Hotels – Šachový klub Bohnice C
Duben 2024
- čt 04.04.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Anatolij Karpov
- pá 05.04.2024 – Extraliga ČR – 9. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – 1. Novoborský ŠK (závěrečné 3 kolo společně na 1 místě)
- so 06.04.2024 – Extraliga ČR – 10. kolo – Sigil Fund Pardubice – ŠK Dopravní podnik Praha (závěrečné 3 kolo společně na 1 místě)
- ne 07.04.2024 – Extraliga ČR – 11. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – Moravská Slavia Brno (závěrečné 3 kolo společně na 1 místě)
- ne 07.04.2024 – Praha – 2. liga skupina A – 11. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – VŠFS – QCC České Budějovice
- čt 11.04.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Garri Kasparov
- so 13.04.2024 – Praha – Přebor Prahy mládeže od 10 do 14 let v rapid šachu
- ne 14.04.2024 – Praha – 1. liga západ – 11. kolo – TJ Pankrác Praha – ŠK Dopravní podnik Praha – EA Hotels
- čt 18.04.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Vladimir Kramnik
- so 20.04.2024 – Klatovy – 1. liga mládeže B – 8. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – Sokol Domažlice (venku)
- so 20.04.2024 – Klatovy – 1. liga mládeže B – 9. kolo – ŠK Líně – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG (venku)
- so 20.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 5. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha B – PORG
- so 20.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 5. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – PORG
- so 20.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 6. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha B – PORG
- so 20.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 6. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – PORG
- ne 21.04.2024 – Klatovy – 1. liga mládeže B – 10. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – ŠK Sokol Klatovy (venku)
- ne 21.04.2024 – Klatovy – 1. liga mládeže B – 11. kolo – Chess club Písek – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG (venku)
- ne 21.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 7. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha B – PORG
- ne 21.04.2024 – Praha – Přebor Prahy družstev mládeže – 7. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha C – PORG
- čt 25.04.2024 18:00 – Webinář IM Kirill Burdalev – Učíme se od mistrů – Višvanáthan Ánand
- so 27.04.2024 – Praha – 91. PORG Open – otevřený turnaj mládeže do 20 let v rapid šachu se zápočtem na ELO FIDE Rapid a ELO ČR Rapid
Květen 2024
- so 11.05.2024 – Praha – OAZA Akrop Open – otevřený turnaj mládeže do 14 let v rapid šachu se zápočtem na ELO ČR Rapid
- so 18.05.2024 – ne 19.05.2024 – Praha – Přebor Prahy mládeže od 10 do 20 let – finále
- so 18.05.2024 – Praha – 92. PORG Open – otevřený turnaj mládeže do 20 let v rapid šachu se zápočtem na ELO FIDE Rapid a ELO ČR Rapid
Červen 2024
- so 01.06.2024 – ne 02.06.2024 – Mistrovství ČR družstev starších žáků
- pá 14.06.2024 – ne 16.06.2024 – Mistrovství ČR družstev mladších žáků