Přebor Prahy družstev mladších žáků 2021

V neděli 30. května 2021 se naše družstvo mladších žáků zúčastnilo Přeboru Prahy. Dvanáct šestičlenných družstev hrálo sedm kol venku na hřišti ZŠ Štěpánská. Ráno bylo pod mrakem a tak pořadatelé zkrátili čas na rozmyšlenou o 5 minut a hrálo se tempem 15 minut na partii s bonifikací 5 sekund za provedený tah. Nevydařila se nám závěrečná kola a v celkovém pořadí jsme obsadili 4. místo. Postup na Mistrovství ČR družstev mladších žáků jsme sice nevybojovali, ale pochvala patří všem hráčům. Bojovali v naprosto nestandardních a těžkých podmínkách a v závěru jsme potřebovali jen trochu štěstí. Byla taková zima, že si děti při hře nechávali roušky….
 IMG_20210530_093132
Při hodnocení celkového pořadí na jednotlivých šachovnicích jsme měli mezi vítězi dva hráče – oba získali 6 bodů ze 7 partií: 1. místo Kateřina Kammová (6. šachovnice), 2. místo Jan Bára (2. šachovnice). Náš tým je perspektivní a průměrným věkem k nejmladším v celé soutěži. Příští rok a asi ještě i další budeme moci hrát ve stejném složení a postup si vybojujeme.
 IMG_20210530_155032IMG_20210530_154955
Výsledky: Chess-Results Server Chess-results.com – Přebor Prahy družstev mladších žáků 2021