ŠK Dopravní podnik Praha – PORG

Družstvo ŠK Dopravní podnik Praha – PORG startuje v sezóně 2020/2021 v nejvyšší mládežnické soutěži družstev v České republice – v Extralize mládeže.

3. ŠK Dopravní podnik Praha – PORG (ELO průměr:1642)
Šach. VT  Jméno ELO FED FIDE ID Typ
1  1. Martirosyan Ara 1786 CZE 371912 Z
2  1. Hrbek Tomáš 1881 CZE 383848 Z,H
3  2. Škrabánek Matěj 1519 CZE 386510 Z
4  2. Šuráň Jan 1569 CZE 368920 Z
5  2. Kormáňoš Samuel 1536 CZE 383490
6  2. Martirosyan David 1559 CZE 23714980 Z,sm
7  2. Rous Dominik 1438 CZE 375993 Z,m
8  2. Kolbušovský Michal 1491 CZE 23717645
9  3. Morávek Michael 1323 CZE 397733
10  3. Bára Jan 1298 CZE 23716150 sm
11  3. Veny Jakub 1255 CZE 397792 m
12  3. Pánek Daniel 1250 CZE 23719230 m
13  3. Leština Petr 1198 CZE 397725
14  3. Barilo Petr 1250 CZE 23716169 sm
15  3. Kubát František 1250 CZE 23714956 sm
16  3. Dubský Lukáš 1250 CZE 23716908 sm
17  4. Harutyunyan Vache 1149 CZE 23735430
18  4. Sedláček Václav 1101 CZE 23739827 m
19  4. Slavíková Nikol 1099 CZE 23715065 D,m
20  4. Zlesáková Rebeka 1096 CZE 397806 D

Kapitánem družstva je Růžena Přibylová, zástupcem kapitána je Josef Bára.

Rozlosování:

  • 10.10.2020 – 1. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – Klub šachistů Říčany 1925
  • 10.10.2020 – 2. kolo – Siesta Solution Unichess Praha – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG
  • 11.10.2020 – 3. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – TJ Desko Liberec
  • 11.10.2020 – 4. kolo – ŠK Spartak DDM Ústí nad Labem – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG
  • 12.12.2020 – 5. kolo – TJ Kobylisy Praha – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG
  • 16.01.2021 – 6. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – Šachová akademie VŠTE České Budějovice
  • 16.01.2021 – 7. kolo – Šachklub Sokol Klatovy – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG
  • 23.04.2021 – 8. kolo – finále
  • 24.04.2021 – 9. kolo – finále
  • 24.04.2021 – 10. kolo – finále
  • 25.04.2021 – 11. kolo – finále

 

Historie:

Družstvo ŠK Dopravní podnik Praha – PORG startovalo v sezóně 2019/2020 v nejvyšší mládežnické soutěži družstev v České republice – v Extralize mládeže.

Sestava:

Šach. Jméno FIDE ELO ČR FED ID FideID Typ
1 CM Haase Pavel 2058 2119 CZE 36967 360392 Z
2 Němcová Karin 1996 2025 CZE 35342 360821 ZHD
3 WFM Přibylová Sofie 2104 2001 CZE 37176 371726 ZD
4 Přibyl Viktor 2069 1969 CZE 37174 371971 Zm
5 Martirosyan Ara 1878 1910 CZE 37558 371912 Z
6 Škrabánek Matěj 1665 1773 CZE 36013 386510 Z
7 Lhotská Anna 1897 1973 CZE 38556 376183 HDm
8 Němeček Lukáš 1778 1848 CZE 39764 383554 H
9 Šuráň Jan 1543 1655 CZE 38661 368920
10 Martirosyan David 1441 1568 CZE 46096 23714980 sm
11 Kolbušovský Michal 0 1359 CZE 47694 23717645 m
12 Kormáňoš Samuel 1494 1492 CZE 41490 383490
13 Rous Dominik 1437 1428 CZE 16876 375993 m
14 Morávek Michael 1323 1367 CZE 44532 397733
15 Leština Petr 0 1169 CZE 42088 397725 m
16 Gaďurek Vojtěch 0 1300 CZE 39011 385727
17 Tůma Filip 0 1295 CZE 46375 23709111
18 Maleček Erik 0 1250 CZE 43450 395480
19 Maleček Patrik 0 1250 CZE 43451 23712465 m
20 Bára Jan 1137 1129 CZE 47813 23716150 sm

 

Rozlosování:

  • 05.10.2019 – 1. kolo – Klub šachistů Říčany 1925 – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG
  • 05.10.2019 – 2. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – Siesta Solution Unichess Praha
  • 06.10.2019 – 3. kolo – ŠK 64 Plzeň – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG
  • 06.10.2019 – 4. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – Šachklub Sokol Klatovy
  • 07.12.2019 – 5. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – TJ Kobylisy Praha
  • 18.01.2020 – 6. kolo – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG – 1. Novoborský ŠK
  • 18.01.2020 – 7. kolo – TJ Desko Liberec – ŠK Dopravní podnik Praha – PORG
  • 17.04.2020 – 8. kolo – finále
  • 18.04.2020 – 9. kolo – finále
  • 18.04.2020 – 10. kolo – finále
  • 19.04.2020 – 11. kolo – finále

Kapitánem družstva byl Martin Přibyl a jeho zástupcem Růžena Přibylová.

 

Sestavy a výsledky:

http://chess-results.com/Tnr467464.aspx?lan=5

 

Dokumenty:

Zpravodaj č. 3 | Propozice úvodního srazu | Obědy – úvodní sraz |