Družstva

2. Liga, skupina C

č. Typ Příjmení a jméno hráče F ELO N ELO
1. C Carlsson Pontus 2434
2. H Přibyl Josef 2281 2247
3. H Tuma Jakub 2289 2311
4.   Rous Daniel 2191 2218
5.   Adámek Zdeněk 2260 2255
6. H Anaškin Arsenij 2203 2192
7.   Skřivánek Jan 2183 2170
8.   Seifarth Robert 2135 2173
9.   Beneš Petr 2012 2027
10.   Přibyl Martin 2333 2358
11.   Tocháček Michal 2077 2061
12.   Kučera Tomáš 1976 1983
13.   Pesr Jaromír 2004 2018
14.   Matějka Vladimír 1994 2012
15.   Třešňák Filip 1953 1977
16.   Budinský Petr 1921 1970
17.   Přibylová Růžena 1913 1853
a
a
a
Název družstva: ŠK DP Praha – VŠFS I
Platnost pro soutěž: Pražský přebor I. třída
č. typ příjmení a jméno hráče ročník narození Ev.č. LOK ELO ČR Ev.č. FIDE ELO FIDE
1 Z,H Tuma Jakub 1992 26169 2311 305553 2289
2 Z,V Rous Daniel 1996 29443 2218 338150 2191
3 Z,V Adámek Zdeněk 1974 575 2255 306065 2260
4 Z Tocháček Michal 1962 1924 2061 308617 2077
5 H Haase Pavel 2002 36967 2006 360392 2043
6 Z Pesr Jaromír 1942 904 2018 325384 2004
7 Z Matějka Vladimír 1949 34592 2012 346241 1994
8 Z Třešňák Filip 1995 32922 1977 333905 1953
9 Z Sova Ondřej 1995 29204 1830 353205 1869
10 Kučera Tomáš 1972 2227 1983 311065 2006
11 Kříž Pavel 1988 13192 1934 324701 2024
12 Daňhel Jaroslav 1943 1649 1976
13 Budinský Petr 1960 1549 1970 353469 1921
14 Kozák Martin 1969 2394 1909 353647 1847
15 Umancová Barbora 1984 4832 1870 326666 1843
16 Zimák Karel 1943 7190 1794 312231 1831

asym2Hrací den a čas začátku utkání: středa, 18.00 hod.
Adresa hrací místnosti: VŠFS, Estonská 500/3, Praha 10, klub TIM, přízemí
Dopravní spojení: tram. č. 4, 22, zastávka Ruská
Kapitán: Adámek Zdeněk, V Chaloupkách 3, 194 00, Praha 9, tel. 724244276, zadamek@gmail.com
Zástupce kapitána: Rous Daniel, Žacléřská 611/33, 197 00, Praha 19, tel. 774803132, danrous64@seznam.cz
Název oddílu, pod kterým je registrován v ŠSČR: ŠK Dopravní podnik Praha

 

 

Název družstva: ŠK DP Praha – VŠFS II
Platnost pro soutěž: Pražský přebor II. třída

č. typ příjmení a jméno hráče ročník narození Ev.č. LOK ELO ČR Ev.č. FIDE ELO FIDE
1 Z,V Skřivánek Jan 1974 1207 2170
2 Z,H Černík Lukáš 1981 4093 2159
3 Z,H Miturová Magdalena 1993 16131 2154
4 V Seifarth Robert 1976 456 2173
5 H Jarrah Kamal 1969 1498 2051
6 Z Kučera Tomáš 1972 2227 1983
7 C Turková Karolína 1994 14916932 1981
8 Z Budinský Petr 1960 1549 1970
9 Z Kříž Pavel 1988 13192 1934
10 Z Schuster Jan 1990 29197 1906
11 Z Umancová Barbora 1984 4832 1870
12 Daňhel Jaroslav 1943 1649 1976
13 Kozák Martin 1969 2394 1909
14 Barabas Aleš 1959 36698 1830
15 Kantor Lukáš 1985 12249 1813
16 Blahut Aleš 1985 26343 1606
17 H Růžička Filip 2005 42086 1627

asym1Hrací den a čas začátku utkání: středa 18.00 hod.
Adresa hrací místnosti: VŠFS, Estonská 500/3, Praha 10, klub TIM, přízemí
Dopravní spojení: tram. Č. 4,22, zastávka Ruská
Kapitán: Kučera Tomáš, Veslařská 3255, 276 01, Mělník, tel. 607150805, tomykucera@seznam.cz
Zástupce kapitána: Budinský Petr, Estonská 500/3, 101 00, Praha 10, tel. 602228025, petr.budinsky@vsfs.cz
Název oddílu, pod kterým je registrován v ŠSČR: ŠK Dopravní podnik Praha

 

 

Název družstva: ŠK Dopravní podnik Praha „C“
Platnost pro soutěž: Pražský přebor III. třída

č. typ příjmení a jméno hráče ročník narození Ev.č. LOK ELO ČR Ev.č. FIDE ELO FIDE
1 Z,C Turková Karolína 14916932 1981
2 Z,H Hackel Luděk 1963 889 1953
3 Z Kozák Martin 1969 2394 1909
4 Z Plicka Jiří 1964 29200 1893
5 Z,C Stojkovič Andreja 1954 14510502 1865
6 Z Kučera Jan 1986 31312 1824
7 Z Kantor Lukáš 1985 12249 1813
8 Z Zimák Karel 1943 7190 1794
9 Kosina Jakub 1983 5222 1812
10 Kučera Josef 1947 2624 1749
11 Werner Roman 1962 9673 1682
12 Kučera Tomáš 1946 2586 1636
13 Urbanec Richard 1996 44011 1585
14 Šafařík Stanislav 1950 34591 1454
15 Man Lukáš 1978 36969 1427
16 Pekárek Jan 1992 44615 1250

asym3Hrací den a čas začátku utkání: pondělí 17,30 hod.
Adresa hrací místnosti: Karlínské Spektrum DDM hl.m. Prahy, Karlínské náměstí 7, Praha 8, 1.patro
Dopravní spojení: tram. Č. 3,8,52, zastávka Karlínské náměstí
Kapitán: Zimák Karel, K Zeleným domkům 473/55, 148 00, Praha 4, tel. 608709696, zimak_karel@volny.cz
Zástupce kapitána: Kozák Martin, Bělocerkevská 13, 100 00, Praha 10, tel. 603827091, maki.kazaki@gmail.com
Název oddílu, pod kterým je registrován v ŠSČR: ŠK Dopravní podnik Praha

 

 

Název družstva: ŠK DP Praha – EA Hotels I
Platnost pro soutěž: Pražský přebor III. třída

č. typ příjmení a jméno hráče ročník narození Ev.č. LOK ELO ČR Ev.č. FIDE ELO FIDE
1 Z,V Seifarth Robert 1976 456 2173
2 Z,H Hackel Luděk 1963 889 1953
3 Z Daňhel Jaroslav 1943 1649 1976
4 Z Němec Stanislav 1967 12546 1899
5 Z Kameník Robert 1975 11949 1874
6 Z,C Stojkovič Andrea 14510502 1865
7 Z Barabas Aleš 1959 36698 1830
8 H Hromas Jan 1979 8174 1807
9 Z Werner Roman 1962 9673 1682
10 Přibylová Růžena 1950 2547 1853
11 Klubert Pavel 1976 34460 1680
12 Blahut Aleš 1985 26343 1606
13 H Bára Josef ml. 1999 41876 1603
14 Bára Josef 1973 38042 1473
15 Urbanec Richard 1996 44011 1585
16 Kůra Stanislav 1968 40725 1510

asym4Hrací den a čas začátku utkání: čtvrtek, 18.00 hod.
Adresa hrací místnosti: EA hotel Juliš, Václavské náměstí 782/22, Praha 1, konferenční sál – 2. patro
Dopravní spojení: metro A, B stanice Můstek, tram. Č. 3, 9, 14, 24, zastávka Václavské náměstí
Kapitán: Bára Josef, Koněvova 2616/240, 130 00, Praha 3, tel. 603421988, bara@euroagentur.cz
Zástupce kapitána: Seifarth Robert, Šluknovská 313/18, 190 00, Praha 9, tel. 606651400, robert@seifarth.cz
Název oddílu, pod kterým je registrován v ŠSČR: ŠK Dopravní podnik Praha

 

 

Název družstva: ŠK DP Praha – EA Hotels II
Platnost pro soutěž: Pražský přebor III. třída

č. typ příjmení a jméno hráče ročník narození Ev.č. LOK ELO ČR Ev.č. FIDE ELO FIDE
1 Z,V Schuster Jan 1990 29197 1906
2 Z,V Sova Ondřej 1995 29204 1830
3 Z,V Kučera Jan 1986 31312 1824
4 Z Kučera Josef 1947 2624 1749
5 Z Kučera Tomáš 1946 2586 1636
6 Z Blahut Aleš 1985 26343 1606
7 Z Bára Josef 1973 38042 1473
8 Z Urbanec Richard 1996 44011 1585
9 H Růžička Filip 2005 42086 1627
10 H Bára Josef ml. 1999 41876 1603
11 Werner Roman 1962 9673 1682
12 Kůra Stanislav 1968 40725 1510
13 Šafařík Stanislav 1950 34591 1454
14 Man Lukáš 1978 36969 1427
15 Pekárek Jan 1992 44615 1250

asym5Hrací den a čas začátku utkání: pondělí 17,30 hod.
Adresa hrací místnosti: Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy, Karlínské náměstí 7, Praha 8, 1. patro
Dopravní spojení: tram. 3, 8, 52, zastávka Karlínské náměstí
Kapitán: Kučera Tomáš, Bezinková 277/7, 180 00, Praha 8, tel. 731152922, tomasonkucera@seznam.cz
Zástupce kapitána: Kučera Josef, Petrohradská 9, 100 00, Praha 10, tel. 732904587
Název oddílu, pod kterým je registrován v ŠSČR: ŠK Dopravní podnik Praha